Tifozët “bëjnë paqe” me Kombëtaren, festojnë së bashku

WhatsApp Image 2019 09 10 at 22.31.26 1100x620

Fitorja e sotme 4-2 ndaj Islandës, dhe sidomos loja e mirë e Kombëtares, ka ngrohur zemrat e tifozëve kuqezi, që nuk kanë reshtur të përkrahin lojtarët e tyre edhe nën shiun që ra në Elbasan Arena.

Djemtë e teknikut Reja nuk iu shmangën falënderimit për tifozëve të tyre, dhe në fund të ndeshjes u bashkuan në festime.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 humbje jete në 24 orët e fundit nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja nga 1983 testime të kryera
  • LAJMI I FUNDIT | Në spitalet po trajtohen 204 pacientë, 12 në terapi intensive, 3 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Që nga nisja e pandemisë kanë humbur jetën 2321 persona