Tifozët “bëjnë paqe” me Kombëtaren, festojnë së bashku – A2

Tifozët “bëjnë paqe” me Kombëtaren, festojnë së bashku

WhatsApp Image 2019 09 10 at 22.31.26 1100x620

Fitorja e sotme 4-2 ndaj Islandës, dhe sidomos loja e mirë e Kombëtares, ka ngrohur zemrat e tifozëve kuqezi, që nuk kanë reshtur të përkrahin lojtarët e tyre edhe nën shiun që ra në Elbasan Arena.

Djemtë e teknikut Reja nuk iu shmangën falënderimit për tifozëve të tyre, dhe në fund të ndeshjes u bashkuan në festime.