E rëndë në Vlorë, 27-vjeçari godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait – A2

E rëndë në Vlorë, 27-vjeçari godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës.

Një 27-vjeçar ka goditur me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij.

Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për jetën.

Shkarkoni aplikacionin e A2