Madonna ndalon telefonat celularë në koncertet e saj

Nëse planifikoni ta shihni “Mbretëreshën e pop-it”, Madonna, në ndonjë koncert, duhet të lini celularët në shtëpi. “Vajza materialiste” ka kërkuar qe pajisjet inteligjente të ndalohen plotësisht gjatë koncerteve të turneut Madamme X.

Pjesëmarrësit do të udhëzohen të dorëzojnë celularët dhe aksesorët e tjerë teknologjikë para koncerteve, duke i tërhequr në përfundim të shfaqjes. Cilido që do të shkelë rregullin do të nxirret jashtë.

Biletat për turneun Madamme X në shitje të premten. Përveç Amerikës së Veriut, Madamme X e sjell Madonna-n edhe në 3 qytete europiane si Lisbona, Parisi dhe Londra. Biletat dalin në shitje të premten.

  • LAJMI I FUNDIT | Detaje të reja nga udhëtimi i gazetarit të A2, Jul Kasapi në kampin e ISIS
  • LAJMI I FUNDIT | Dëshmitë e shqiptarëve të bllokuar në kampin e Al Hawl në Siri
  • LAJMI I FUNDIT | Pamje të papublikuara më parë brenda kampit famëkeq të ISIS
  • LAJMI I FUNDIT | Historitë e dhimbshme të shqiptarëve që duan të kthehen në Atdhe
  • LAJMI I FUNDIT | Pas disa orësh ecje në kamp grupi i xhirimit gjeti grupin e shqiptarëve
  • LAJMI I FUNDIT | Ermir Gjinishi: Brenda kampit mund të ketë dhe ish luftëtarë të ISIS