Hidhet nga ura një i moshuar në Librazhd, ndërron jetë

ura 600x338
Foto ilustruese

Një 83-vjeçar ka ndërruar jetë në Librazhd pasi është hedhur nga ura në lumin Shkumbin.

Mësohet se viktima është shtetasi Shaqir Facja, ndërsa rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë të paqarta.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe bashkë me zjarrfikësit kanë bërë të mundur edhe nxjerrjen e trupit të viktimës.