Aksident tek Shkëmbi i Kavajës, furgoni përplaset me autobusin

kamioni 1100x620

Një aksident ka ndodhur në Durrës, tek Shkëmbi i Kavajës, pikërisht pranë zonës së njohur si ”Përroi i Agait”.

Sipas informacioneve, një furgon mallrash është përplasur me një autobus, si pasojë e të cilës një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në kryeqytet për mjekime të specializuara.   

Pamje nga vendndodhja e aksidentit

Forcat e rendit ndodhen në vendngjarje ku po punojnë për zbardhjen e dinamikës së aksidentit.