Supergol nga kategoria e 4-t italiane

carusso 1100x620

Fundjava e mbushur me futboll na ka ofruar gola spektakolarë nga futbolli elitar evropian, por edhe në kategoritë e ulta është shënuar një gol që vlen për t’u veçuar.

Marco Colarusso ka shënuar një supergol, pothuajse nga mesfusha, në ndeshjen e serisë D (kategoria e katërt italiane) mes A.C.D San Tommaso dhe ACR Messina.