Djokovic, fshatar për një ditë. Poston video duke mbledhur patate

djoko

Novak Djokovic, numri 1 i renditjes botërore në tenis, ka postuar një video në Instagram ku shihet duke mbledhur dhe transportuar thasë me patate në një fshat në Serbi.

Aktualisht, Djokovic po rekuperohet nga një dëmtim në shpatull që e detyroi edhe të tërhiqej nga US Open.