Goli i çuditshëm i Vllaznisë në Kupën e Shqipërisë

Përditësuar më: 19/9/2019, ora 10:16
vllaznia goli 1024x494

Goli i çuditshëm i Vllaznisë në Kupën e Shqipërisë

Përditësuar më: 19/9/2019, ora 10:16

Vllaznia fitoi 1-0 në transfertën e Burrelit ditën e djeshme, në takimin e vlefshëm për Kupën e Shqipërisë.

Goli i vetëm i ndeshjes u shënua nga Wederson, në një mënyrë që është pak të thuash të çuditshme.

Pas ekzekutimit të një goditjeje dënimi, numri 8 i shkodranëve nuk u koordinua aspak mirë dhe në një pozicion shumë të prirët me portën goditi keq topin, që, për habinë e të gjithëve, përfundoi në portë falë edhe hutimit të portierit të Burrelit.