Karius nuk heq dorë nga gafat

karius

Loris Karius u largua nga Liverpool për shkak të gafave në finalen e Champions League ndaj Real Madrid dhe tashmë ato gafa po i shikojnë herë pas here tifozët e Besiktas.

Portieri gjerman, në ndeshjen ndaj Slovan Bratislava në Europa League, doli nga zona për të larguar me kokë një top të gjatë të portierit kundërshtar, por doli huq duke i dhuruar golin e parë të ndeshjes ekipit vendas.

Ndeshja përfundoi 4-2 për Slovan.