Tërmetet, reagon Meta: T’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë

Untitled collage 3 15 1100x620

Pas lëkundjeve sizmike të dy ditëve të fundit që kanë shkaktuar panik te qytetarët reagoi dhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Kreu i Shtetit iu kërkoi qytetarëve të ruajnë qetësinë dhe t’i rikthehen përditshmërisë së tyre.

Postimi i Presidentit

“Mirëmëngjes të dashur miq, Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona! Ju uroj një javë të mbarë!”