Kameramani “braktis” ndeshjen dhe i ofron publikut një pamje krejt tjetër

Ndoshta kërkonte t’i ofronte regjisë një pamje ndryshe, duke menduar se nuk ishte në transmetim.

Ose thjesht u mërzit dhe u tërhoq nga një “spektakël” ndryshe.

Gjithsesi, një kameraman gjatë ndeshjes së basketbollit Montegranaro-Scafati, e vlefshme për Superkupën italiane, e hoqi kamerën nga aksioni në parket për të vënë në plan të parë dy tifoze të reja, të cilat me bileta në duar po kërkonin vendin e tyre për t’u ulur.

  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Nuk do të biem në pesimizëm për negociatat
  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Tani kanë hyrë në lojë të gjithë të mëdhenjtë
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Ka një barrikadë nga ana e Francës për të ndryshuar natyrën e procesit
  • LAJMI I FUNDIT | Rama në Bruksel: Ndarje nga Maqedonia? S’jemi në këto kushte