Përndiqte 27-vjeçaren në Tiranë, arrestohet

policiaaaaaaaaa 1100x620
Foto ilustruese

Një 39-vjeçarë është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit pasi akuzohet për “përndjekje”.

Policia e Tiranës ka reaguar pas kallëzimit të bërë nga një shtetase 27-vjeçare. Ajo denoncoi se përndiqej në mënyrë të vazhdueshme nga shtetasi me inicialet Gj. Sh., banues në Tiranë.

Policia ka reaguar dhe ka vënë në pranga 39-vjeçarin.