Qëllohet me armë një 27-vjeçar në Lezhë, transportohet në Spitalin e Traumës

lllllll 1100x620

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak pas orës 11:00 të paradites së sotme në Ishull Leshë.

Policia ka bërë të ditur se personi i plagosur është shtetasi me inicialet S.N. i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa policia ka ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.