Aksident me vdekje në Levan, makina del nga rruga

aksidentiiii 1100x620
Foto ilustruese

Një 27-vjeçar humbi jetën dhe një 21 vjeçare u plagos si pasojë e një aksidenti rrugor në aksin Levan-Tepelenë.

Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, pranë fshatit “Buzmash”, kur mjeti tip “Honday” me drejtues shtetasin K.B. 25 vjeç, ka dalë nga rruga. Si pasojë e tij humbi jetën 27-vjeçari E.H. dhe u plagos shtetasja E.M. e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimore ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti rrugor

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 19 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 846 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 312 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 469 pacientë në spitale, 31 në terapi intensive, 11 të intubuar