Dua Lipa ndryshon look: Nis një erë e re – A2

Dua Lipa ndryshon look: Nis një erë e re

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa ka postuar së fundmi në rrjetet e saj sociale, që ndiqen nga miliona fansa ndryshimet e fundit që ka bërë në pamjen e saj.

Pas shumë kohësh në origjinalitet, Dua ka vendosur të bëhet bjonde dhe këtë gjë e ka shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja ka marrë vlerësime nga më të ndryshmet për pamjen e re dhe për këtë gjë ka komentuar dhe vetë përkrah fotove ku shkruan “Një erë e re! Faleminderit për durimin tuaj. Shihemi së shpejti”