Përplasen kamionët, njëri hyn në oborr – A2

Përplasen kamionët, njëri hyn në oborr

kamioniiii 1100x620

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e së enjtes në qytetin e Fierit, ku dy kamionë të tonazheve të rënda janë përplasur mes tyre.

Aksident ka ndodhur pranë vendit të quajtur ish UMB dhe përplasja ka qenë aq e fortë sa një prej mjeteve ka hyrë brenda oborrit të një banesë që ndodhej pranë rrugës.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk kanë mbetur persona të lënduar dhe autoritetet po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.