Aksident në aksin Shkodër-Han i Hotit, një i plagosur rëndë

aksidentiii 1100x620

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e së premtes në aksin rrugorë Shkodër – Hani Hotit.

Nga informacionet paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë 2 automjete, nga i cili 1 person është plagosur rëndë.

I plagosuri është identifikuar me inicialet A.B, nga Postriba dhe është transportuar në spitalin rajonal Shkodër në gjendje të rëndë.