Pritja e Berishës ndaj Ramsey vlerësohet si një nga më të bukurat e muajit – A2

Pritja e Berishës ndaj Ramsey vlerësohet si një nga më të bukurat e muajit

Etrit Berisha ndali goleadën e Juventusit në ndeshjen që bardhezinjtë e fituan 2-0 ndaj Spalit dhe paraqitja e tij në Torino bëri që portieri i kombëtares shqiptare të përfshihej edhe në formacionin e javës të Serisë A.

Jo vetëm kaq, por pritja e Berishës ndaj Aaron Ramsey është përfshirë në pritjet më të bukura të muajit shtator në kanalin YouTube të Serisë A.

Shkarkoni aplikacionin e A2