Cristiano nuk përmbahet, puth shokun e skuadrës para telekamerave – A2

Cristiano nuk përmbahet, puth shokun e skuadrës para telekamerave

Paulo Dybala luajti një ndeshje të madhe në San Siro, në fitoren 2-1 të Juventusit ndaj Interit.

Argjentinasi shënoi golin e parë të supersfidës dhe pas ndeshjes, kur po jepte intervistë për mediat, Cristiano Ronaldo e puthi në faqe.