Vladimir Putin feston ditëlindjen në malet siberiane

Presidenti rus, Vladimir Putin, festoi në malet siberiane, këtë të hënë, 67-vjetorin e lindjes, në shoqërinë e ministrit rus të mbrëmjes.

Fotot janë shpërndarë përmes zyrës së shtypit të Kremlinit, ku bëhet e ditur se Putin ka qenë nën shoqërinë e ministrit Sergei Shoigu.

Sipas medias ruse, festimet për ditëlindjen e presidentit Putin do të zgjasin disa ditë, pasi bashkë me ta në malet siberiane janë bashkuar edhe familjet.

  • LAJMI I FUNDIT | Një ekip i A2 ka hyrë në kampin famëkeq të ISIS në Siri
  • LAJMI I FUNDIT | Kampi i Al Hol u bë i njohur për shkak të vogëlushit Alvin Berisha
  • LAJMI I FUNDIT | Në kampin e Al Hol jetojnë 74 mijë persona, mes tyre dhe shqiptarë
  • LAJMI I FUNDIT | A2 po ndjek nga afër historinë e këtyre njerëzve të lënë në mëshirë të fatit
  • LAJMI I FUNDIT | Gazetari Jul Kasapi e operatori Indrit Myftari janë në Siri, pranë kampit Al Hol