Do të habiteni kur të mësoni që këta 7 trajnerë janë të papunë – A2

Do të habiteni kur të mësoni që këta 7 trajnerë janë të papunë

Në një kohë që Manchester United është në krizë dhe duket se besimi te trajneri Ole Gunnar Solskjaer po përfundon, në mediat angleze kanë nisur të qarkullojnë emrat e zëvendësuesve të tij të mundshëm.

Një ndër ta është Massimiliano Allegri, i cili la Juventusin pas përfundimit të sezonit të kaluar dhe nuk ka marrë drejtimin e asnjë skuadre tjetër.

Por, të papunë si Allegri janë edhe 6 trajnerë të tjerë shumë të njohur. Zbulojini se cilët janë ata.