Tifozët shqiptarë, në Turqi me përkrenare dhe qeleshe

Tifozët shqiptarë kanë nisur të mbushin rrugët e Stambollit në prag të ndeshjes së sotme Turqi-Shqipëri.

Në profilin e saj në Facebook, Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar foto nga atmosfera para ndeshjes, ku shikohen tifozë me përkrenaren e Skënderbeut dhe qeleshe.

  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Nuk do të biem në pesimizëm për negociatat
  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Tani kanë hyrë në lojë të gjithë të mëdhenjtë
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Ka një barrikadë nga ana e Francës për të ndryshuar natyrën e procesit
  • LAJMI I FUNDIT | Rama në Bruksel: Ndarje nga Maqedonia? S’jemi në këto kushte
  • LAJMI I FUNDIT | Franca shuan optimizmin, Macron: Negociatat pas reformimit të BE