Sa më i vjetër, aq më i mirë. Prova që CR7 është si vera

Cristiano Ronaldo shënoi mbrëmjen e së premtes një nga golat më të bukur të karrierës së tij.

Në fitoren e Portugalisë me rezultatin 3-0 ndaj Luksemburgut, sulmuesi i Juventusit shënoi golin e dytë të ndeshjes.

CR7 rekuperoi vetë një top dhe mposhti portierin me një parabël fantastike që përfundoi në rrjetë.

  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Nuk do të biem në pesimizëm për negociatat
  • LAJMI I FUNDIT | Edi Rama për A2: Tani kanë hyrë në lojë të gjithë të mëdhenjtë
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Ka një barrikadë nga ana e Francës për të ndryshuar natyrën e procesit
  • LAJMI I FUNDIT | Rama në Bruksel: Ndarje nga Maqedonia? S’jemi në këto kushte