Meta takohet me Haradinajn, i uron fitore Kosovës

anitaokkkk 1100x620

Presidenti Ilir Meta është takuar ditën e sotme me Kryeministrin në detyrë të Kosovës dhe bashkëshorten e tij, Anitën.

Ka qenë vetë Presidenti Meta që ka postuar në “Facebook” një foto nga takimi, ndërsa i ka uruar fitore edhe Kosovës në ndeshjen e mbrëmjes ndaj Malit të Zi.

I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te "Mrizi i Zanave" dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 14. Oktober 2019

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!”, shkruan Meta bashkëngjitur fotos.