Përplasen dy SUV në aksin Korçë-Dishnicë, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë – Dishnicë.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve të tipit SUV, njëra prej tyre është përmbysur në rrugë.

Sipas burimeve, drejtuesit e mjeteve kanë pësuar vetëm plagë të lehta, dhe dëmet duken më së shumti materiale.