Europiani U21, formacionet zyrtare të Shqipëria-Kosovë

rrrrrrrrrr 1100x620

Për herë të parë Shpresat e Shqipërisë dhe Kosovës vihen përballë në një takim zyrtar, të vlefshëm për kualifikueset e Kampionatit Europian.

Ndeshja nis në orën 19:00 dhe luhet në “Elbasan Arena”, ndërsa janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy skuadrave.