Rita Ora, nostalgjike. Zbulon fotot e papublikuara të pushimeve në Greqi

“Arsyen se përse nuk i kam publikuar këto foto gjatë verës nuk do ta mësoj kurrë! Jam në një udhëtim të gjatë nga Dubai në Los Angeles dhe po shikoj disa foto të miat dhe mendova se duhet t’i ndaj ato për të treguar bukurinë e vendit”,

Kështu shkruan këngëtarja e njohur Rita Ora në albumin e saj të fundit të fotografive të publikuara në Instagram, ku është duke kaluar pushimet verore në Greqi. Një vend me bukuri përrallore dhe femra mahnitëse si Rita.