Grabitja perfekte, deri sa del nga dera e dyqanit

vlcsnap 2019 10 22 14h47m16s482

Një person me ecje e çuditshme tërhoqi vëmendjen e rojeve të sigurisë në një dyqan pajisjesh elektroshtëpiake, por asnjëri nuk i kushtoi shumë rëndësi. Të paktën deri sa mbërriti te dera kryesore, kur kamerat më në fund e fiksuan teksa largohej me një televizor në dorë.

Gjatë gjithë kohës, djali e mbante televizorin në duar, duke përfituar nga xhupi i zi dhe këndi perfekt i pozicionimit. Vetëm pasi del në rrugë, një prej shitësve e ndjek me vrap për t’i marrë televizorin.