Basketboll, Vllaznia transferon kanadezin, forcë e shtuar për Ligën Ballkanike

basketbollisti 1100x620

Skuadra e basketbollit të Vllaznisë ka arritur të sigurojë shërbimet e basketbollistit Babb Harrison.

Lojtari vjen nga liga e basketbollit kanadez dhe i është bashkuar menjëherë shkodranëve në stërvitje.

“Ai pritet të jetë një forcë e shtuar për ekipin e Vllaznisë në ndeshjet e kampionatit dhe Ballkan Ligës. Ëndrra vazhdon….”, thuhet në njoftimin e skuadrës.