Ndalon aksionin, ndëshkon me karton Kaka’ dhe më pas ndodh diçka që nuk e kishim parë kurrë

arbitrja 600x338

Gjatë një ndeshjeje veteranësh mes Brazilit dhe Izraelit, arbitrja ndaloi një aksion të brazilianëve në momentin kur topin e kishte Kaka’.

Gjyqtarja e ndeshjes iu afrua ish-yllit të Milanit dhe e ndëshkoi me karton të verdhë pa arsye.

Menjëherë më pas, me brazilianin të hutuar, arbitrja nxori celularin nga xhepi dhe i kërkoi atij një “selfie”, duke shkaktuar të qeshura te lojtarët në fushë.