Makina përplaset me trafikndarësen, humb jetën 30-vjeçari

Përditësuar më: 1/11/2019, ora 08:09
aksident 4 1 770x433

Makina përplaset me trafikndarësen, humb jetën 30-vjeçari

Përditësuar më: 1/11/2019, ora 08:09

Në orët e para të së premtes, një aksident në aksin Plepa-Shkozet ka çuar në vdekjen e një 30-vjeçari.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 00:20, kur mjeti Renault ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.B., banues në  Kavajë.

Grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.