“Djajtë e kuq” mposhten në transfertë

Pas 3 fitoreve radhazi, në Europa League, Premier League dhe në Kupë, Manchester United ka dalë i mundur këtë të shtunën në transfertën ndaj Bournemouth.

Edhe pse “Djajtë e kuq” zhvilluan një lojë më të mirë se kundërshtari, në fund ishin vendasit që triumfuan në këtë takim.

Goli i vetëm i ndeshjes u shënua nga King në minutën e 45. Pas këtij takimi, Manchester mbetet në kuotën e 13 pikëve në vendin e tetë.

  • LAJMI I FUNDIT | A2 sjell histori të reja nga shqiptarët e bllokuar në Siri
  • LAJMI I FUNDIT | A2 vjen me dëshmitë e familjarëve të grave dhe fëmijëve në Al Hawl
  • LAJMI I FUNDIT | A2 udhëtoi në shtëpinë e Osamës, vogëlushit që ndodhet në Al Hawl
  • LAJMI I FUNDIT | Pas reportazhit të A2, Osamën e njohu xhaxhai i tij që jeton në Gostivar