Tevez nuk ka harruar të shënojë gola spektakolarë

tevez 600x338

Edhe pse nuk është më i ri, Carlos Tevez ka treguar se di ende që të shënojë gola spektakolarë.

35-vjeçari i Boca Juniors realizoi me roveshatë në fitoren 5-1 ndaj Arsenal Sarandi, ditën e dielë.

Kjo ishte një nga ndeshjet e rralla që sulmuesi e nisi si titular dhe menjëherë tregoi se nuk ka harruar të entuziazmoi tifozët me veprimet e tij akrobatike.