Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Ndoja

Arjan Ndoja 1 1100x620

Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, të cilit i bënë atentat para pak ditësh në Shkozet të Durrësit.

Burime për A2 thanë se shoferi kishte marrë një plumb në mushkëri dhe një në shtyllën kurrizore.

Nga atentati i trefishtë mbeti i plagosur, përveç prokurorit Ndoja, edhe Aleksandër Laho.