Futbollistët më të shtrenjtë që “ngrohin stolin”

Në futbollin e sotëm askush nuk e ka vendin e titullarit të siguruar, pavarësisht se sa është paguar për të.

Dembele niset si titullar një ndeshje dhe më pas nuk shihet në formacionin e Barcelonës në 3 sfidat vijuese, Militao nuk mposht dot konkurrencën e Sergio Ramos dhe Varane, Mahrez nuk po gjen hapësira te Manchester City…

Të gjithë shembujt e mësipërm kanë kushtuar më shumë se 40 milionë euro.

Në galerinë e fotove do t’ju tregojmë se kush janë futbollistët më të paguar në botë që “ngrohin stolin”.