Moti i keq, normalizohet situata në Llogora

situataaaa 1100x620

Pas problematikave të krijuara nga era e fortë dhe rrëzimi i pemëve duke bllokuar rrugën, mësohet se pasdite është normalizuar situata në Llogora.

Situata është ndjekur nga afër edhe nga prefekti Flamur Mamaj, i cili është shprehur se pavarësisht se reshjeve e dendura vijojnë, situata është normalizuar.

Ndërkohë, Mamaj shprehet se i vetmi problem tashmë mbetet energjia elektrike, për të cilën, ai thotë se do të ndërhyhet për rregullimin e defekteve pas përmirësimit të motit.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 19 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 846 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 312 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 469 pacientë në spitale, 31 në terapi intensive, 11 të intubuar