Era dhe dallgët “pushtojnë” Himarën

Zakonisht kur flasim për Himarën kemi parasysh plazhet fantastike, diellin dhe lokalet buzë detit. Por në këtë periudhë të vitit deti Jon tregon anën e tij të errët. Dallgët dhe era e fuqishme kanë rrëzuar shtylla të energjisë elektrike dhe pemë, në rrugë të ndryshme dhe në shëtitoren kryesore të qytetit turistik.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 5 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 154 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 64 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 114 të shtruar në spital, 19 në terapi intensive, 4 të intubuar