Kampionët e botës stërviten në “Arena Kombëtare”

Lojtarët e Francës kanë kryer këtë mbrëmje stërvitjen rutinë para ndeshjes së të dielës kundër Shqipërisë në stadiumin e ri “Arena Kombëtare”. Griezmann, Mbappe, Varane dhe yjet e tjerë të skuadrës kampione të botës kanë prekur tapetin e gjelbër të stadiumit të ri.