Keanu Reeves pjesë e “SpongeBob”

kennnn 1100x620

Është zyrtare. Keanu Reeves është kudo, edhe në trajlerin më të fundit të filmit “Sponge Bob”, “Sponge on the run”.

Prodhimi kinematografik i animuar rikthehet në ekranin e kinemasë për aventurën e tyre të fundit në muajin maj të vitit të ardhshëm.

Një çift artistësh, fitues të çmimit Grammy, ka marrë përsipër disa detyra. Alicia Keys do të prezantojë shkurtin e 2020-ës, mbrëmjen gala të çmimeve Grammy dhe do të jetë e para artiste muzikore, që prezanton këtë mbrëmje për të dytën herë.

Ndërsa këngëtarja Ciara do të prezantojë American Music Award, të dielën e ardhshme, më 24 nëntor.

“The end of the road”. Banka ikonike muzikore ka gati një kalendar për koncertet finale të turit “End of the road tur”. Ata do të performojnë për qark SHBA-ve, verën dhe vjeshtën e vitit të ardhshëm, duke nisur nga 20 qershori. Vetëm Nju Jorku ka mbetur pa një datë.