Kombëtarja, stërvitje dhe humor para Francës – A2

Kombëtarja, stërvitje dhe humor para Francës

Kombëtarja kryen stërvitjen e parë në stadiumin e ri para ndeshjes kundër Francës, të fundit për kualifikueset e Euro 2020.

Shkarkoni aplikacionin e A2