Lëkundje tërmeti me magnitudë 3,6 në Tiranë – A2

Lëkundje tërmeti me magnitudë 3,6 në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë disa çaste më parë.

Tërmeti, i magnitudës 3,6 i shkallës Rihter, është shënuar në orën 10:09 të ditës së dielë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 16 km nga Bulqiza dhe 23 km në verilindje të Tiranës, ndërsa thellësia e tij, 10 km.

Shkarkoni aplikacionin e A2