Vetëm 7 tifozë francezë në “Arenën Kombëtare”

tifoze franceze 600x338

Spektakli përpara ndeshjes, por edhe gjatë sfidës Shqipëri-Francë do të shijohet nga afro 20 mijë spektatorë.

Stadiumi do të jetë i mbushur me kapacitet të plotë dhe tentativat e fundit të dëshpëruara të tifozëve kuqezi për të siguruar bileta janë të kota.

Interesant është fakti se të pranishëm do të jenë vetëm 7 tifozë të kampionëve të Botës.