Ikin dritat në “Loro Boriçi”, ndërpritet përkohësisht Vllaznia-Teuta – A2

Ikin dritat në “Loro Boriçi”, ndërpritet përkohësisht Vllaznia-Teuta

Ndeshja e kësaj jave e Kategorisë Superiore mes Vllaznisë dhe Teutës është ndërprerë përkohësisht, pasi në stadiumin “Loro Boriçi” kanë ikur dritat!

Ndeshja u ndërpre në minutën e 16 të pjesës së parë.

Ata pak tifozë të pranishëm në shkallët e stadiumit u detyruan të ndiznin dritat e telefonave.

Shkarkoni aplikacionin e A2