Kampioni i botës lutet për Shqipërinë

Untitled collage 4 81 1100x620

Futbollisti i njohur francez, Paul Pogba i është bashkuar njerëzve të famshëm që janë sensibilizuar dhe kanë shprehur ngushëllimet për viktimat e shkaktuara nga tërmeti në Shqipëri.

Kampioni i Botës ka postuar në faqen e tij zyrtare në Twitter hashtagun bashkë me foton e flamurit shqiptar ku shkruhet “Lutu për Shqipërinë”.