Kombëtarja Shqiptare nis mbledhjen e fondeve për të prekurit nga tërmeti

kombetarjaaa 600x338

Djemtë e Kombëtares Shqiptare të Futbollit kanë publikuar nismën e tyre të fundit për të ndihmuar personat e prekur nga tërmeti shkatërrimtar i mëngjesit të së martës.

“Kuqezinjtë” ftojnë të gjithë shqiptarët kudo që ndodhet që të kontribuojnë me sa kanë mundësi në këto numra llogarie.

Llogaria bankare:
Monedha: LEK
Union Bank Swift Code UNALALTR
IBAN: AL79214111060117141628020118
Monedha: EUR
Union Bank Swift Code UNALALTR
IBAN: AL73214111060117141628020129
Monedha: USD
Union Bank Swift Code UNALALTR
IBAN: AL67214111060117141628020140

“Ne jemi një skuadër e pandarë dhe së bashku do t’i kalojmë këto momente të vështira për vendin tone”, shkruan Odise Roshi në Instagram.