Ndihen të tjera lëkundje tërmeti – A2

Ndihen të tjera lëkundje tërmeti

Në orën 09:26 të ditës së hënë janë ndjerë të tjera lëkundje tërmeti në Durrës dhe Tiranë.

Magnituda e lëkundjeve të fundit ishte 4,2 e shkallës Rihter, epiqendra 27 km larg Tiranës dhe thellësia 5 km.

Shkarkoni aplikacionin e A2