Aksident me një të vdekur dhe 3 të plagosur në Shkodër

policia 1100x620
Foto ilustruese

Një autoveturë tip “Benz” është përplasur me një kamion pasditen e së enjtes në aksin rrugor Shkodër-Koplik në fshatin Shtoj i Vjetër.

Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një grua, ndërsa janë plagosur edhe 3 persona të tjerë.

Mësohet se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës ku po marrin ndihmën mjekësore.