Gjendet një person i mbytur në Shkodër, ishte larguar nga banesa disa ditë më parë

policiaaa 1100x620

Një person është gjetur i pajetë nga kalimtarët në një kanal vaditës në fshatin Kullaj të Shkodrës mëngjesin e së dielës.

Sipas policisë, viktima është 28 vjeçari L.B. i cili ishte larguar nga banesa e tij disa ditë më parë dhe vuante nga depresioni.

Trupi i të riut u gjet shumë pranë shtëpisë së tij dhe nga këqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të vdekjes.