Ishin martuar të dielën, vetëhelmohet çifti i ri në Librazhd – A2

Ishin martuar të dielën, vetëhelmohet çifti i ri në Librazhd

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit.

Mësohet se O.H., 27 vjeç dhe R.H., 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndërruar jetë.

27-vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit, po ashtu në gjendje të rëndë për jetën.

Të rinjtë ishin martuar të dielën.