Aksident i rëndë në Maliq, raportohet për 5 të plagosur

Përditësuar më: 30/12/2019, ora 14:40
aaaaaaaaaaaaa 1024x576

Aksident i rëndë në Maliq, raportohet për 5 të plagosur

Përditësuar më: 30/12/2019, ora 14:40

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur këtë të hënë në Maliq.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë 5 persona kanë mbetur të plagosur.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti janë të paqarta, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të tij.